اجاره سوئیت در شیراز   منزل مبله شیراز   
همه چيز درباره كونگ فو شائولين  شغل، مهارت و كار شغل، مهارت و كار .

شغل، مهارت و كار

همه چيز درباره كونگ فو شائولين

در اين پست همه چيز را در باره تاريخچه و سبك كونگ فو شائولين براي شما توضيح مي دهيم. قبل از كاوش تاريخچه كونگ فو شائولين، مهترين نكته اين است كه بدانيم كلمه “كونگ فو” در چين به چه معناست. برخلاف نظريه رايج، اين در واقع لغتي است كه به هرگونه دستاورد فردي يا مهارت ظريفي اطلاق مي گردد كه بعد از تلاش هاي زياد به دست آمده است. بنابراين، اگر شما سخت تلاش كنيد تا يك حريف مشت زني را با يك ضربه دياگ چرخشي از پشت براندازيد، اين كار شما واقعا كونگ فو است.

علي رغم چگونگي تعريف كونگ فو در چين، اين لغت به طور گسترده در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفت تا نسبت قابل توجهي از هنرهاي رزمي چيني را توصيف كند.

مطلب مرتبط و مفيد: همه آنچه درباره كونگ فو بايد بدانيد!

بنابراين، كونگ فو شائولين به سبك هايي از هنرهاي رزمي چيني اطلاق مي گردد كه شروع شد و ادامه يافت تا صومعه و راهبان شائولين را متحد كند.

معبد شائولين

با توجه به افسانه ها، يك راهب بودايي از هند به نام بودابادرا يا باتوئو در چين، در زمان دوره سلطنت وي شمالي در سال ۴۹۵ بعد از ميلاد به چين آمده است. او در آنجا امپراطور ژياون را ملاقات كرده و مورد لطف او واقع شده است. اگرچه باتوئو فرمان امپراطوري مبني بر آموزش بودايي در بارگاه را رد كرد، اما باز هم به او زميني اعطا شد تا در آن يك معبد بنا كند. اين زمين در كوهستان سانگ (Mt. Song) قرار داشت و اين دقيقا مكاني است كه او شائولين را بنا نهاد، كه به “جنگل كوچك” ترجمه مي شود.

تمرينات كونگ فو شائولين

 

كونگ فو شائولين


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۳۳:۳۸ توسط:محمدحسين موضوع:

ارسال نظر توسط مدیر غیرفعال شده