اجاره سوئیت در شیراز   منزل مبله شیراز   
 شغل، مهارت و كار شغل، مهارت و كار .

شغل، مهارت و كار

كاشت و پرورش توت فرنگي در منزل

در اين پست با كمك ۴ درس بصورت فيلم آموزشي رايگان، روش اصولي كاشت و پرورش توت فرنگي در منزل را بصورت كامل با زبان فارسي به شما آموزش مي دهيم. طريقه ي نگهداري و كاشت توت فرنگي مهارت هاي خاص خودش را دارد اين دروس بصورت گلچين شده در جهت آموزش اصولي كاشت و پرورش توت فرنگي در منزل براي شما تهيه و گردآوري شده است كه مي توانيد آنها را دانلود كرده و با رعايت نكات اساسي، به درستي اين گياه يرخاصيت را پرورش داد.
مقدمه :

بوته توت فرنگي گياه علفي چند ساله , متعلق به خانواده گل سرخيان و بومي جنگلهاي اروپاست كه گونه وحشي آن داراي گل و برگ هاي كوچك ميباشد. اگر موفق شويد اين گياه را بطرز صحيح بكاريد و مراقبت هاي لازم را به عمل آوريد و همچنين رقم هاي مناسب را براي كاشتن انتخاب نماييد ميتوانيد تا بيست تن در هكتار محصول برداشت كنيد . نشاء اين گياه را بايد از موسسات مورد اطمينان تهيه و دقت نمود كه آلوده به بيماري هاي گياهي به ويژه بيماري هاي ويروسي نباشد .

كاشت و پرورش توت فرنگي در منزل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۵۵:۲۰ توسط:محمدحسين موضوع:

آموزش نقاشي سه بعدي

در پست هاي قبلي  دانلود رايگان ۱۰ درس بسيار كاربردي و مهم آموزش نقاشي رنگ روغن (مبتدي-پيشرفته) را در اختيار شما قرار داديم. در اين مطلب گرايش نسبتا جديد نقاشي سه بعدي را در هنر با كمك چندين ويديو كه از اينترنت براي شما گلچين كرده ايم بطور پراكنده آموزش مي دهيم. سعي كرده ايم كه نكات مهم تر را براي شما آماده كنيم.
نمونه ويديوي آموزشي و تصاوير دروس :نمونه اي از اين ويديوها را در زير مي بينيد (البته ويديوهايي كه دانلود مي كنيد، از كيفيت بالاتري برخوردار هستند):

آموزش نقاشي سه بعدي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۵۴:۴۳ توسط:محمدحسين موضوع:

ساخت گل كريستالي در منزل

شما مي توانيد با استفاده از چند وسيله ساده گلهاي فوق العاده زيبا و متنوع به دلخواه خودتان درست نماييد. اين گلها را ميتوانيد به صورت شاخه اي يا قاب در منزل درست كرده و براي تزيين منزل استفاده نماييد. گل هاي كريستالي قابل شست و شو هستند. همچنين تنوع مدل و رنگ بندي اين گلها بسيار است و شما ميتوانيد با كمك آنها منزل تان را به زيبايي تزيين كنيد. سعي كنيد حتما خودتان در منزل اين گلها را درست كنيد.

ساخت گل كريستالي در منزل


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۵۳:۵۷ توسط:محمدحسين موضوع:

برنامه تغذيه بدنسازي

ما چند متغير از هر رژيم غذايي را بسته به وزن شما وترجيحا به‌صورت وعده‌هاي غذايي متناوب طراحي كرده‌ايم. مردم دنيا معمولاً از طريق تنوع غذايي نتايج بهتري در بدن‌سازي مي‌گيرند.

به خاطر داشته باشيد كه چربي براي بالانس شدن با كالري دماي بدنتان را پايين مي‌آورد و در مقابل كالري‌ها از بين مي‌روند. متغيرها زيادي در تعيين كالري از روي وزن بدن نقش دارند. حالت وراثت، جنسيت و ميزان فعاليت‌هاي بدني متغيرهايي هستند كه در هر فردي متفاوت است. به‌عنوان مثال ما براي يك مرد ۸۰ تا ۹۰ كيلويي، در سه وعده غذايي، برنامه زير را پيشنهاد مي‌كنيم:

وعده اول

  • ۵۰ گرم جو دوسر
  • يك عدد موز
  • دو عدد تخم مرغ كامل
  • ۳۰ گرم پودر پروتئين
  • ۱۰۰ گرم توت يخ زده يا خشك
  • ۲۵۰ سي‌سي آب
  • ۳ گرم كراتين
  • ۲ فنجان، چاي سبز
  • يك عدد قرص مولتي ويتامين
  • ۳ گرم روغن ماهي

برنامه تغذيه بدنسازي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۵۳:۱۶ توسط:محمدحسين موضوع:

آموزش تكنيك هاي MMA براي كاراته

۱-ضربات مشت

http://cdn.karatebyjesse.com/wp-content/uploads/mma_oliver_jesse_enkamp_1.jpg

مهم‌ترين سلاح براي يك رزمي كار

رزمي كار بايد فاصله را تنظيم كرده حريف را دور نگه دارد و ضربه قدرتي را با دست عقب بزند. اين ممكن است شبيه فن كيزامي زوكي از كاراته باشد اما مثل آن نيست. يك حركت درست ايستادن پشت شانه هاو استفاده از پاها براي هل دادن مشت به سمت صورت حريف است بطوريكه وزن شما روي پايتان باشد. اين مي‌تواند يك حركت دوتايي باشد (بدن-دست، دست-بدن).

اگر شما باكساني مبارزه مي‌كنيد كه حركات زيادي را پرتاب مي‌كنند شما ضربه دستشان را نگاه كنيد حركت اغلب براي پوشش دست استفاده مي‌شود. به سمت پشت حريف دستتان را بچرخانيد تا ضربه پا را به حداقل برسانيد.

۲-هوك هدايت شده

اين يك حركت K.O معمول در بوكس مي‌باشد و نه در كاراته مدرن. چرا؟ زيرا در بيشتر تورنمنت‌هاي كاراته شما ضربه هوك را نمي‌بينيد (بله اين حركت در بيشتر كاتاها بر ضد بدن وجود دارد). شما مي‌توانيد نيروي زيادي را براي اجراي يك هوك صحيح با استفاده از تمام نيروي ران و مفاصل تان بكار بريد. اين يك حمله اضافه به سر هست وقتي با يك مرحله از درگيري با حريف تركيب مي‌شود. شما بايد از خطرات پرتاب پانچ‌ها به‌طرف يك بوكسر يا رزمي كار آگاه باشيد.

 

آموزش تكنيك هاي MMA براي كاراته


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۵۲:۴۴ توسط:محمدحسين موضوع:

آموزش سرمه دوزي ترمه

در اين پست با كمك ۶ درس بصورت فيلم آموزشي رايگان، هنر سرمه دوزي روي پارچه ترمه را بصورت كامل با زبان فارسي به شما آموزش مي دهيم. اين دروس بصورت گلچين شده از بهترين و كاربردي ترين آموزش هاي سرمه دوزي براي شما تهيه و گردآوري شده است كه مي توانيد آنها را دانلود كرده و از اين آموزش ها استفاده لازم را ببريد.

مقدمه:

آيا با هنر سرمه دوزي آشنايي داريد ؟ هنر سرمه دوزي، دوخت انواع مليله فلزي سرمه ( مليله فلزي ) از الياف طلا و نقره كه تابيده و فنري شده بر روي پارچه ي ترمه مي باشد. الياف طلايي و نقره اي سرمه به علت درخشندگي خاصي كه دارد مورد توجه هنردوستان ايراني و خارجي مي باشد. اين هنر زيبا و فاخر از گذشته هاي خيلي دور تاكنون در ايران وجود داشته است. زمان رواج اين نوع هنر را مي توان دوره اشكانيان دانست. 

 

آموزش سرمه دوزي ترمه


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۵۲:۰۶ توسط:محمدحسين موضوع: